Вішалка VENEZIA (Венеція) підлогова alu
вверхвниз
Хит продаж

2 535 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 14 квітня 2026+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка VENEZIA (Венеція) - підлогова, елегантна вішалка в передпокій. Виготовлена з металу в кольорі black, alu, white. Металева рама зварної конструкції.
Вішалка має тримач для парасольок і підставку для стікаючої води.
Заглушки на ніжках моделі захищають поверхню підлоги від пошкоджень.
Така вішалка - необхідний елемент в кожному будинку і завжди знайде собі застосування.
Замовляйте вішалку VENEZIA (Венеція) за тел. 057-754-71-65, 066-173-48-05, 067-585-26-29, 073-477-80-79 або з допомогою кнопки "КУПИТИ". Доставка меблів по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір металевих елементів | alu |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Ніжки | метал |
| Фасади | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1815 мм |
| Вага | 5.44 кг |
| діаметр бази (см) | 40.8 |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 535 ₴
- Спосіб упаковки: Лавки відвантажуються в зібраному або розібраному вигляді в спеціальній заводській упаковці Харків, Київ, Дніпро, Шостку, Полтаву, Вінницю, Івано-Франківськ, Одесу, Житомир, Суми, Львів, Хмельницький, Миколаїв, Волноваху, Кіровоград, Чернівці, Запоріжжя, Херсон, Житомир, Рівне, Луцьк, Чернігів, Краматорськ, Кривий Ріг, Мелітополь, Умань,Кременчук, Черкаси, Чернівці, Ужгород, Харків, Лубни, Смілу, Червоноград, Новоград-Волинський, Кам'янське, Стрий і будь-який інший населений пункт України




