Вішалка SIENA (Сієна) підлогова
вверхвниз
Новинка

Вішалка SIENA (Сієна) — підлогова, елегантна вішалка в передпокій. Виготовлена з металу в кольорі black, alu, antr. Металева рама стоїть на металевій рамі розбірної конструкції з квадратним основою.
Вішак має тримач для парасольок і підставку для води, що стікає.
Такий вішак необхідний елемент у кожному домі та завжди знайде собі застосування.
Замовляйте вішалку SIENA (Сієна) для тіл. 057-754-30-44, 066-173-48-55, 067-585-26-29, 073-477-80-79 або за допомогою кнопки "КУПИТЬ". Доставка меблів по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Колір металевих елементів | black |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.18 кг |
| Висота | 1730 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Комплектація | |
| Підставка для стікаючої води | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴
- Спосіб упаковки: Лавки відвантажуються в зібраному або в розібраному вигляді в спеціальному заводському пакованні в Харків, Київ, Дніпр, Шістку, Полтаву, Вінцю, Івано-Франковськ, Одесу, Нікополь, Суми, Львів, Хмельніцький, Миколаяв, Волноваху, Килим, Чорниці, Запорождь, Запорождь, Херсон, Житомир, Рівно, Луцк, Чернігів, Кроматорськ, Кривой Рог, Мелітополь, Умань, Креманг, Черкаси, Червці, Ужгорода, Північнодонецьк, Лубни, Смерлу, Червоноград, Новоград-Волинський, Каменський, Стртий і будь-який інший населений пункт України




