Вішалка ARIZONA (Арізона) підлогова alu
вверхвниз

1 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка Арізона - підлогова, елегантна вішалка в передпокій. Виготовлена з металу в кольорі chrome, black, alu. Металева рама стоїть на стійку 4-променеву опору розбірної конструкції.
Вішалка має тримач для парасольок і підставку для стікаючої води.
Заглушки на ніжках моделі захищають поверхню підлоги від пошкоджень
Така вішалка необхідний елемент в кожному будинку і завжди знайде собі застосування.

Замовляйте вішалку Арізона за тел. 057-754-71-65, 066-173-48-55, 067-585-26-29, 073-477-80-79 або з допомогою кнопки "КУПИТИ". Доставка меблів по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nowy Styl Group |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Так |
| Стан | Новий |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Висота | 1845 мм |
| Глибина | 408 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Ніжки | метал |
| Комплектація | |
| Підставка для стікаючої води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Колір металевих елементів | |
| Колір металевих елементів | alu |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴




