Дзеркальна шафа у ванну 60 см ЕВЕРЕССТ без підсвітки, сіра (MV0000783)
-20%
14 днів
6 564,12 ₴
5 251,30 ₴
- В наявності
+380 (66) 173-48-05
Vodafone
- +380 (67) 585-26-29KievStar
- +380 (73) 477-80-79LifeCell
- +380 (57) 754-71-65офіс
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркальна шафа у ванну виготовлена з ЛДСП EGGER (Австрія). Фурнітура Blum. Тонкий, полиці скляні, ручки зі сталі марки 304 (не іржавіє).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SANWERK |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 650 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (відвантажувальний) | 17.50 кг |
| Гарантія | 24 місяця міс. |
| Количество отсеков | 1 |
| Колекція | EVEREST |
| Лінза зі збільшенням | Немає |
| Матеріал виготовлення | Ламінована ДСП |
| Наявність ручок | Да |
| Напрямок відкриття | Традиційний |
| Об`єм | 0.06 м³ |
| Особливості | Якісне дзеркало, компактна тонка шафа |
| Розмірний діапазон | 51-100. |
| Країна походження | Україна |
| Товщина ДСП | 12 мм мм |
| Торгова Марка | SANWERK® |
| Колір | Сірий |
| Колір внутрішнього оздоблення | Біло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 251,30 ₴

